SatinPhoto Events
Obsługa fotograficzna wydarzeń
Previous
Next

FOTOGRAFIA EVENTOWA WARSZAWA

Przygodę z fotografowaniem wydarzeń rozpocząłem wiele lat temu pracując dla agencji prasowej, jednak dalsza ścieżka poprowadziła mnie w stronę świadczenia usług dla działów marketingu i HR oraz agencji eventowych.

Fotografia to moja pasja, którą pielęgnuję z niezwykłą starannością i zaangażowaniem. Poza zdjęciami ślubnymi moją specjalizacją jest obsługa fotograficzna wydarzeń, czyli wszelkiego rodzaju konferencji, imprez firmowych, targów, kongresów, jak również pikników i koncertów. Jako doświadczony fotograf eventowy jestem w stanie uchwycić każdy istotny moment, niezależnie od tego, czy to inspirujące wystąpienia na scenie, niespodziewane emocje podczas gali, czy prezentacja na stoisku targowym.

Konferencje
Gale
Targi

Zdjęcia z eventów mają ogromne znaczenie w kreowaniu wizerunku firmy w oczach klientów i partnerów biznesowych. Mogą być wykorzystane do komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, na stronie internetowej lub mediach społecznościowych oraz w materiałach drukowanych. Są także często używane w prezentacjach zarządów, raportach rocznych oraz materiałach szkoleniowych i edukacyjnych. W przypadku cyklicznych wydarzeń dokumentacja fotograficzna jest powszechnie wykorzystywana do promocji kolejnych edycji. Klienci i goście mogą obejrzeć fotorelację i poznać charakter i atmosferę eventu.

Jako fotograf eventowy za każdym razem przekazuję zleceniodawcy prawa autorskie do wykorzystania zdjęć bez ograniczeń czasowych na różnych polach eksploatacji. Zdjęcia są starannie retuszowanie, by zapewnić najwyższą jakość. Finalny materiał zdjęciowy przygotowują zawsze w dwóch rozdzielczościach: maksymalnej oraz dostosowanej do natychmiastowego wykorzystania w Internecie.

OBSŁUGA FOTOGRAFICZNA WYDARZEŃ

WYBRANE REALIZACJE

Zapytaj o ofertę