Albumy

Wykonanie albumu ślubnego w wersji klasycznej wklejanej czy w formie fotoalbumu to wiele godzin pracy wymagającej ciągłego skupienia. Doświadczenie nauczyło mnie , że jeśli nie dostarczę Młodej Parze gotowego albumu, oni prawdopodobnie nigdy nie znajdą czasu by go wykonać samodzielnie. Oferuję go więc w każdym dostępnym w ofercie pakiecie.

ALBUM KLASYCZNY

Tradycyjny album zawierający wklejone odbitki, oddzielone od siebie specjalnym pergaminem pochłaniającym wilgoć i zabezpieczejący przed sklejaniem. Oprawa albumu wykonana z najwyższej jakości skóry ekologicznej. Albumy tego typu, w zależności od wybranej opcji mogą zawierać 40, 60 lub 80 odbitek.

FOTOALBUM

To nowoczesne rozwiązanie cieszy się od wielu lat niezwykłą popularnością na rynku fotografii ślubnej i rodzinnej. Fotoalbumy, które oferuję wykonane są techniką naświetlania na papierze fotograficznym, dzięki czemu odwzorowanie barw, jak też ich trwałość nie odbiegają od odbitek wklejanych do albumu klasycznego. Oprawa wykonana z eleganckiej skóry ekologicznej idealnie wpisuje się w estetykę ślubną.

Formę albumu i jego wielkość wybieracie w zależności od własnych upodobań. Zdjęcia do albumów wybieracie samodzielnie lub z moją pomocą, bo wbrew pozorom nie jest to takie proste, jak się wydaje.

FOTOGRAFIA ŚLUBNA WARSZAWA